SMTWTFS
3
46910
111213141617
181921222324
2526282930

Přijmeme stážistu/stážistku pro tvorbu edukačních programů, galerijních animací a workshopů

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a komunikativního jedince, který by nám připravoval a vedl workshopy, galerijní animace a komentované prohlídky pro školy či veřejnost. Zprostředkování výtvarného umění prezentovaného v Domě umění Ústí nad Labem by mělo nápaditým způsobem připoutat pozornost a zájem návštěvníků nejrůznějšího věku, vzdělání i povolání. Důležitý je profesionální přístup se schopností navodit přátelské a tvůrčí prostředí.
Na pozici galerijního edukátora, vedoucího výtvarných workshopů a spolutvůrce doprovodného programu sháníme ideálně studenta.

Výhodou jsou:
 zkušenosti s přípravou a realizací galerijních animací (např. student/absolvent oboru výtvarné výchovy či galerijní pedagogiky)
 zkušenosti s prací s dětmi (vedení kroužků, táborů, apod.)

Nabízíme:
 kreativní a pestrou práci
 originální prostředí Domu umění Ústí nad Labem
 možnost realizace vlastních projektů v rámci doprovodného programu

Kontakt:
Váš životopis zasílejte na adresu duul@ujep.cz do 31. července 2018. Prosíme o zaslání vašeho telefonického kontaktu, v případě zkušeností s galerijními animacemi či jinou pedagogickou praxí, zašlete také odkaz na vaše portfolio. 

Děkujeme.
Budeme se na vás těšit!

S pozdravem Team DUUL

Náplň práce:
Workshopy a galerijní animace:
Ve spolupráci s našim teamem zaměstnanců DUULu budete připravovat workshopy, chystat výtvarné animační dílny a podílet se na vymýšlení různých aktivit během celého výstavního roku.

Komentované prohlídky expozic:
Ve spolupráci s našimi průvodci budete provázet školy a školky expozicí hravým a pro děti přitažlivým způsobem. Během prohlídky se např. kreslí, děti hrají hry a poznají základní principy a témata dané výstavy. Pro starší publikum je pak potřeba odbornějšího výkladu doprovázeného například vašimi osobními postřehy.

Jak si vás představujeme
Jste komunikativní, hraví, zodpovědní a flexibilní? Baví vás práce s dětmi a umíte je zaujmout? Dokážete poradit, vysvětlit, být trpěliví? Máte výtvarné cítění, ideálně i zkušenosti s galerijními animacemi
a jinými doprovodnými programy pro děti a rozumíte si s technikou (PC + foto)? Máte alespoň minimální praxi, např. s vedením dětských kroužků či táborů? Pokud ano, tak jste pro nás těmi pravými!