SMTWTFS
23478
9101415
16171819202122
23242526272829
3031

POP UP FUD EMBASSY

5.–9. 10. 2022 / 10.00–21.00
Malé náměstí 4/10, Staré Město, Praha 1

Jsme vám blíž. Od září do listopadu otevíráme kulturní ambasádu FUD UJEP v Praze. Tento prostor je mostem, který vznikl s cílem spojit Ústí nad Labem a Prahu. FUD Embassy je multifunkční prostor a zve své návštěvníky na Malé náměstí na Starém Městě. Probíhá zde program s přednáškami Adama Štěcha, studentskými výstavami a FUD POP UP v průběhu festivalu Designblok 22. FUD Embassy si klade za cíl představit fakultu široké veřejnosti i zájemcům o studium.

Studenti a absolventi FUD UJEP prodávají své práce v rámci festivalu Designblok 22 v jedinečném prostoru POP UP FUD Embassy na Starém Městě v Praze. 
Zveme Vás na POP UP prezentaci a prodejní místo v centru Prahy kousek od Staroměstského náměstí. Na půli cesty mezi dvěma výstavními místy festivalu Designblok 22 v podloubí pod Skautským institutem otevírá svoje dveře obchod s tím nejčerstvějším designovým zbožím, který nabízí jedinečnou možnost pořídit autorský originál od studentů, ale i absolventů FUD UJEP.

Konkrétně se můžete těšit na následující prodávající a jejich produkty:
Agáta Bourová (porcelánová plastika), Eliška Brzáková (vázy a tubusy na kaktusy), Čarokrásno (plakáty), Ilona Dragoeva (skleněné objekt), Vojtěch Hepnar (skleněné figurky), Tereza Janáková (autorské knihy), Kateryna Klyuchko (vázy a flakony), Petra Kmošťáková (porcelánový servis), Josef Kocman (vázy), Magdaléna Komancová (vázy), Adéla Rálišová a Elle Peterková (časopis poezie), Denisa Peterová (náušnice, náhrdelníky), David Síla (mísy).

Ve stejném prostoru si můžete prohlédnout a případně zakoupit také designové papírové produkty od autorské značky Panoply (Michaela Labudová a Kateřina Jabůrková). Jedná se designové dekorace, solitéry, krabičky na šperky a také kreativní sady pro děti. 

Realizační tým FUD POP UP:
koordinátor / Marcel Mochal
architektura / Štěpán Smetana
produkce / Zuzana Doleželová (DUÚL), Markéta Chalupová, Ivana Lovětínská, studenti FUD 
grafický design / Valentýna Kociánová, Tereza Pöthe, Anna Vašíčková, David Jasek
fotografie / Eliška Kondelíková (ateliér Fotografie)