SMTWTFS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Muzejní a galerijní noc v Domě umění

Výtvarné dílny, sítotisk, venkovní hry, dobré jídlo, domácí limonády a příjemná atmosféra na Klíši! 

od 16—22 hodin

Ústecká muzejní a galerijní noc 2018 přináší kulturní slavnost do našeho města a aktivně objevuje jeho okolí. Dům umění Ústí nad Labem otevře své prostory do pozdních nočních hodin a nabídne svým návštěvníkům něco, co není v jeho denním programu běžné. Těšit se můžete také na workshopy, audiovizuální instalace nebo filmovou projekci. Přijďte si prohlédnout galerijní expozice v kouzelném nočním světle vybízejícím ke snění, plnou inspirací a podnětů k vlastnímu uměleckému vyjádření.

DUULUJ! aneb jak se dělá výstava?
Vyzkoušejte si roli umělce, technika, kurátora a přijďte nám pomoct vytvořit novou malířskou výstavu v prostorách naší galerie. Výtvarná dílna podle francouzského malíře Henryho Matisse.

KAREL, KÁMEN, KLACEK a TUŽKA
Existuje velké množství zábavných her, při kterých se dozvíte něco o fyzice, geometrii nebo strategii a stačí vám k tomu běžné předměty. Venkovní hry pro rodiče a děti i tvořivé dospělé.

SÍTOTISK – Oslňte vlastním designem!
Chtěli byste se podívat do nově vznikající sítotiskové dílny a dozvědět se něco více o této výjimečné technice? V rámci dílny si s ilustrátorkou Adélou Bierbaumer můžete vytvořit vlastní šablonu a vytlačit plakát, či potisknout triko nebo tašku. Učit se nemusí jen ve škole. Workshop trvá 1 – 5hod / rezervace nutná na emailu duul@ujep.cz. Začátek v 18 a 20 hodin.

Suprbárek se zjevuje tam, kde je ho nejvíc potřeba, domácí limonády i exluzivní alkoholy!

Více informací naleznete na facebooku!

podrobný program