SMTWTFS
1234
56910
12131415161718
1920212425
262731

Hrozny: Parter Open Air

4. 9. 2021 → v čase od 9:00 do 22:00 hodin

 

Pojďte se společně s námi rozloučit s létem tím nejlepším co na ústeckém parteru uzrálo! Hrozny – Parter Open Air je komponované odpoledne, které s sebou nese pestrý a různorodý program tematicky laděný na míru prostředí, ve kterém se odehrává a (nejen) pro lidi, kteří ho obývají!

PROGRAM:

9:00 hodin – Blešák

Sobotní program začneme hned hezky zrána! Přijďte prozkoumat poklady všeho druhu a užít si neopakovatelnou atmosféru lidového blešáku! Od 9:00 hodin na vás ve venkovním prostoru na parteru kolem Domu umění a dílny U Pavouka poklady nabitý bleší trh, kterým bychom rádi navázali na úspěch toho loňského! Našeho blešího trhu se můžete jako prodejci zúčastnit i vy! Stačí najít doma věci nepotřebné, podivné, překážející nebo nadbytečné a donést je k nám do Domu umění! Pro zajištění komfortního prodeje vám připravíme drobné pultíky se sezením. Nechceme z blešáku mít second hand, oblečení tedy prosím nechte doma. Veteš a haraburdí všeho druhu vítáme, nebojte se toho!

→ 14:00 hodin – Parter Cup ´21 s Matyášem Zemanem

Fotbal, slunce, pot, prach & music. Přijďte si společně s námi zakopat na zapomenuté hřiště parteru. Dejte dvacet gólů, odneste si vlastní dres a vyhrajte vítěznou trofej!  Systém hry: Každý s každým, malé týmy po 3 lidech (2 plus brankář). Věk nehraje roli. Svůj tým nemusíte přihlašovat, stačí prostě přijít. Pokud chcete hrát a nemáte tým, nic se neděje, poradíme si na místě. Dresy si společně vyrobíme během turnaje v dílně U Pavouka!

→ 19:00 – 22:00 hodin – Smršť živé hudby na parteru

Po Blešáku a fotbálku vás v závěru našich “Hroznů” čeká ta pravá open air show! Své první veřejné vystoupení představí parta lokálních rapperů Gipsy G, kteří v okolí parteru natočili videoklip. Přijďte podpořit vycházející lokální stars a poslechnout si jejich bohatý repertoár, který pramení přímo od srdce! Na Gipsy G naváže Central Gang, organické uskupení mladých ústeckých rapperů, jejichž jména díky jejich svěží hudbě, charismatu a tahu na branku již nějakou dobu rezonují na současné rapové scéně. Vystoupí několik zástupců Central Gangu, který spadá spolu se třemi dalšími crew/interprety pod label 100K. Konkrétně se představí Forest Blunt, Shakka CG, Mek CG + support Johny Tussin.